جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 64738
  تاریخ انتشار : 25 آذر 1393 14:17
  تعداد بازدید : 503

  نماینده مردم کلیمیان:

  مبارزه با مفاسد اقتصادی به عزم ملی قوای سه گانه نیاز دارد

  نماینده مردم کلیمیان در مجلس بر ضرورت توجه قوای سه گانه در برخورد با مفاسد اقتصادی تاکید کرد و افزود: نتیجه ی تصمیمات قاطع در این خصوص پیشرفت کشور و بهبود شرایط اقتصادی خواهد بود.

  سیامک مره صدق در گفت وگو با خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) با تاکید بر این که قوای سه گانه باید در راستای حل قاطع و عملی و بدون ملاحظه با مفاسد اقتصادی پیگیر کامل باشند گفت: اگر این گونه نباشد ابتدا امنیت کسانی که به صورت سالم و در جهت صحیح می خواهند سرمایه گذاری کنند مخدوش می شود و همچنین شرایط رقابت را ناسالم می کند و به نفع هیچ کدام از افراد زحمت کش و درستکار کشور نیست.

  وی با بیان این که برای مبارزه با مفاسد اقتصادی، عزم ملی در هر سه قوه لازم است، اظهار کرد: فکر می کنم از نظر تقنینی مشکل خاصی در این مورد وجود نداشته باشد البته مجلس باید وظیفه نظارتی خود را دقیق تر و عمیق تر انجام دهد.

  نماینده مردم کلیمیان در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: شاید لازم باشد قوه قضاییه برای بررسی پرونده های مربوط به فساد روند بیشتر و خارج از عرف فعلی را به کار بگیرد.

  مره صدق تصریح کرد: همچنین قوه مجریه هم باید در حفاظت از اطلاعات و منابع اطلاعاتی خود در مزایده ها و مناقصه ها ضوابط قانونی را هر چه دقیق تر و کامل تر رعایت کند تا فضای کسب و کار و فضای فعالیت اقتصادی به یک فضای سالمی تبدیل شود که منجر به بهره وری بیشتر و شکوفایی اقتصاد ملی و اقتصاد مقاومتی باشد.

  وی درباره ی این که نتیجه تصمیمات قاطع بدون هرگونه ملاحظه در این مساله چه چیزی خواهد بود گفت: به هر حال نتیجه برخورد با این موضوع پیشرفت شرایط کشور و بهبود شرایط اقتصادی و ایجاد زمینه های بهتر برای رشد اقتصاد مقاومتی است.

  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28571310
اکنون :
60