جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 64653
  تاریخ انتشار : 24 آذر 1393 14:31
  تعداد بازدید : 420

  دستگیری جاعل عنوان قاضی سازمان قضایی نیروهای مسلح

  جاعل عنوان قاضی سازمان قضایی نیروهای مسلح دستگیر شد.

  به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در اسفند ماه سال گذشته فردی به دفتر شرکت خدمات مهندسی در خیابان نیاوران تهران مراجعه و با نشان دادن کارت جعلی، خود را بازپرس و معاون دادستان نظامی تهران و دارای مدرک تحصیلی دکترای حقوق تجارت معرفی می کند.

  وی با اظهار این که می تواند در امور حقوقی با شرکت همکاری کند، حل مشکل دو ملک متعلق به شرکت را در مراجع قضایی بر عهده می گیرد.

  نامبرده پس از گذشت مدتی با ارائه یکسری احکام قضایی جعلی مدعی می شود که موفق به حل مشکل پرونده ها شده و بابت این کار مبلغ 311 میلیون تومان از شرکت می گیرد.

  پس از مدتی مدیران شرکت متوجه جعلی بودن احکام می شوند ولی متهم به طرق مختلف آنان را تهدید می کند که در صورت افشای موضوع، برایشان مشکل ایجاد کند.

  در نهایت یکی از مدیران شرکت، موضوع را به حفاظت و اطلاعات سازمان قضایی نیروهای مسلح گزارش می کند که برای جلوگیری از متواری شدن و استمرار سوءاستفاده های متهم، با حکم مراجع قضایی و انجام یکسری اقدامات اطلاعاتی، فرد جاعل دستگیر و و به اتهام تحصیل مال از طریق نامشروع و غصب عنوان، بازداشت می شود.

  وی به همین شیوه از شخص دیگری نیز 25 میلیون تومان دریافت و قرار بوده بعد از پایان کار 200 میلیون تومان دیگر بگیرد که دستگیر می شود.

  معاون مدیرکل حفاظت و اطلاعات سازمان قضایی نیروهای مسلح در این ارتباط به همه هموطنان توصیه کرد که تحت تأثیر سخنان افراد فرصت طلب و سودجو که با برقراری ارتباط ناسالم سعی در مخدوش کردن چهره دستگاه قضایی و کارکنان خدوم آن را دارند، قرار نگیرند.

  محمدعلی حاجی احمدی تصریح کرد: دستگیری بسیاری از کارچاق کنان و جاعلین بر اساس گزارش های مردمی بوده است که حتی منجر به کشف جرایم بزرگ شده و همواره سپاسگزار و قدردان همکاری مردم عزیز می باشیم.

  وی گفت: حفاظت اطلاعات سازمان قضایی نیروهای مسلح با شماره تلفن 82902526 و نمابر 82902563 و سامانه پیامکی 50002911406 همچنین از طریق درگاه موجود در سایت سازمان قضایی نیروهای مسلح به آدرس www.imj.ir آماده دریافت گزارش های مردمی است.  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28571310
اکنون :
80